Преподаватели

Учители

Подготвителна група

  • Кристина Колешева – Йончева – Предучилищна педагогика
  • Марияна Хаджидемирова – Предучилищна педагогика
  • Мариана Кичева – Предучилищна педагогика
  • Силвия Мерджанова – Предучилищна педагогика

Начален етап на обучение 

I“a“ клас

  • Надежда Илчева – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Мария Сарафска – Начална училищна педагогика

I“б“ клас

  • Ивелина Колешева – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Даниела Йотовска – Начална училищна педагогика

I“в“ клас

  • Деляна Михайлова – Предучилищна и начална училищна педагогика и ранно чуждоезиково обучение
  • Велина Петрова – Предучилищна и начална училищна педагогика

II“а“ клас

  • Радка Симеонова  – Начална училищна педагогика
  •  Мария Кинева – Начална училищна педагогика

II“б“ клас

  • Йорданка Степанян – Начална училищна педагогика и ранно чуждоезиково обучение
  • Айля Хабиб – Предучилищна и начална училищна педагогика и ранно чуждоезиково обучение

II“в“ клас

  • Димитър Мешев – Начална училищна педагогика
  • Даниела Шопова – Начална училищна педагогика с чужд език

III“a“ клас

  • Атанаска Станева – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Галина Йорданова – Начална училищна педагогика

III“б“ клас

  • Боянка Митева – Предучилищна и начална училищна педагогика
  • Калинка Русалова – Начална училищна педагогика

III“в“ клас

  • Мирослава Томева – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Златка Димитрова

IV“a“ клас

  • Мария Янкулова – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Александра Николова – Предучилищна и начална училищна педагогика, Информационни и комуникационни технологии

IV“б“ клас

  • Юлия Кикрили – Начална училищна педагогика
  • Валентина Русенова – Предучилищна и начална училищна педагогика

IV“в“ клас (Последвайте във Facebook)

  • Христина Синитчийска – Начална училищна педагогика с чужд език
  • Oля Тянковска – Начална училищна педагогика

IV“г“ клас

  • Таня Делякова – Начална училищна педагогика
  • Красимира Патронова – Предучилищна и начална училищна педагогика

 Прогимназиален етап на обучение 

  • Маргарита Николова – Български език и литература
  • Елисавета Русева – Български език и литература
  • Славейка Димитрова – Български език и литература, Руски език и литература
  • Мария Костадинова – Български език и литература
  • Лиляна Шуманска – Математика и информационни технологии
  • Аргирка Кръстева – Математика и информационни технологии
  • Маргарита Стайкова – Математика и информационни технологии – website
  • Кремена Стоянова – Английски език
  • Ивета Топова – Английски език
  • Недялка Славчева – Английски език
  • Илияна Зъзрова – История и география
  • Петър Смиленов – История
  • Красимир Витларов – Химия и физика, биология и химия, човекът и природата
  • Стоянка Чуренлиева – Биология и химия, човекът и природата
  • Елена Захариева – Музика
  • Иван Ламбрев – Физическо възпитание и спорт
  • Борислава Пакосян – Физическо възпитание и спорт
  • Тинка Димитрова – Изобразително изкуство
  • Ваня Гишина – Технологии и предприемачество

  ЦОУД – V клас

  • Стефана Георгиева – Български език и литература
  • Христо Кехайов – Математика
  • Ресурсен учител – Християна Шанова
  • Психолог – Милена Димитрова
  • Логопед – Павлина Стефанова